BAŞKANIN MESAJI

BAŞKANIN MESAJI

Medi Başarı Tıp Merkezi’ni açtığımız ilk günde bile tek hedefim; gelecekte bir gün herkesin doğal hakkı olan çağdaş sağlık hizmetlerini alabileceği tam donanımlı bir hastane kurabilmekti. Medi Başarı Tıp Merkezi ile 2000 yılından bugüne, hasta ve hasta yakınlarının ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde karşılamak için çalıştık. Tüm emeğimiz ve gayretimizle kaliteli hizmet anlayışından asla ödün vermedik. İşimizi, yürekten gelen bir insan sevgisi ve en iyisini başarma hedefiyle yaptık. Her yeni güne bir değer daha ekledik, yerimizde saymadan hep ilerledik. Bir tıp merkezinden tam donanımlı bir hastane yaratmaya çalışırken çok emek verdik ama hiç yorulmadık.

Çalışmalarımız 13 yıl gibi kısa bir sürenin sonunda meyvesini verdi. İlk günden beri ulaşmaya çalıştığımız hedefimizi gerçekleşirdik ve Başarı Hastanesi’nin kapılarını 2014 yılı Mart ayında gururla açtık.

Bugün; son teknoloji ürünlerle donatılmış yenilikçi hastanemizde, modern ve kaliteli hizmet anlayışımız ile çalışmaya devam ediyoruz. Her koşulda hasta ve hasta yakınlarının faydasını gözeten güvenilir duruşumuzu, güleryüzlü hizmetlerimiz ile destekliyor, verimliliğimizi sürekli kılıyoruz. Biz yine her yeni güne bir değer daha ekliyoruz. Hedeflerimiz büyük, dün olduğu gibi bugün de ilerliyor, geleceği bugüne taşıyoruz.

Sağlık, mutluluk ve Başarı dileklerimle...

Op. Dr. Hicabi Gökdereli
Yönetim Kurulu Başkanı